Інтерактивний форум “Демократична школа 2014”

Прийняттям резолюції і масштабним флешмобом єдності закінчився  ІІІ інтерактивний форум “Демократична школа 2014”, який відбувся 28 березня 2014 року  на базі Донецької загальноосвітньої школи №20.

Форум зібрав близько 200 представників  з 21 школи Донецької області, а також почесних гостей: заступника начальника Калінінського відділу освіти міста Донецька, представника волонтерського руху України, а також засновників Донецького обласного осередку Асоціації керівників шкіл України.

Форум  проходив під гаслом:  «Збиратися разом – це початок. Триматися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх.». Підчас роботи тематичних майданчиків: “Добровольчі ініціативи”, “Соціальне проектування” та “Лідерство” було акцентовано увагу дітей на провідній ідеї форуму: «Ми всі різні, але ми разом».

Учні шкіл Донеччини  презентували свої соціальні проекти. Символом єднання дітей стали висаджені учасниками форуму кущі калини. До учасників донецького форуму в режимі он-лайн приєдналися  представники львівських та Івано-франківсьих шкіл.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.