Інтерактивний форум “Демократична школа 2014”

Прийняттям резолюції і масштабним флешмобом єдності закінчився  ІІІ інтерактивний форум “Демократична школа 2014”, який відбувся 28 березня 2014 року  на базі Донецької загальноосвітньої школи №20.

Форум зібрав близько 200 представників  з 21 школи Донецької області, а також почесних гостей: заступника начальника Калінінського відділу освіти міста Донецька, представника волонтерського руху України, а також засновників Донецького обласного осередку Асоціації керівників шкіл України.

Форум  проходив під гаслом:  «Збиратися разом – це початок. Триматися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх.». Підчас роботи тематичних майданчиків: “Добровольчі ініціативи”, “Соціальне проектування” та “Лідерство” було акцентовано увагу дітей на провідній ідеї форуму: «Ми всі різні, але ми разом».

Учні шкіл Донеччини  презентували свої соціальні проекти. Символом єднання дітей стали висаджені учасниками форуму кущі калини. До учасників донецького форуму в режимі он-лайн приєдналися  представники львівських та Івано-франківсьих шкіл.