Інтерактивний форум “Демократична школа 2014”

Прийняттям резолюції і масштабним флешмобом єдності закінчився  ІІІ інтерактивний форум “Демократична школа 2014”, який відбувся 28 березня 2014 року  на базі Донецької загальноосвітньої школи №20.

Форум зібрав близько 200 представників  з 21 школи Донецької області, а також почесних гостей: заступника начальника Калінінського відділу освіти міста Донецька, представника волонтерського руху України, а також засновників Донецького обласного осередку Асоціації керівників шкіл України.

Форум  проходив під гаслом:  «Збиратися разом – це початок. Триматися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх.». Підчас роботи тематичних майданчиків: “Добровольчі ініціативи”, “Соціальне проектування” та “Лідерство” було акцентовано увагу дітей на провідній ідеї форуму: «Ми всі різні, але ми разом».

Учні шкіл Донеччини  презентували свої соціальні проекти. Символом єднання дітей стали висаджені учасниками форуму кущі калини. До учасників донецького форуму в режимі он-лайн приєдналися  представники львівських та Івано-франківсьих шкіл.

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.