Конференция ко дню рождения Т.Г. Шевченка

Інформація про проведення ІІІ регіональної,VIII районної науково – практичної конференції.

20 березня 2014 року на базі Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 відбулася ІІІ регіональна, VIII районна науково – практична конференція до 200 – річчя від дня народження Т.Г. Шевченка «На вічнім шляху до Шевченка»

До складу організаційного комітету входили:

Домарєва І.І. – Директор Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20,спеціаліст вищої категорії,учитель-методист,Заслужений учитель України.

Криницька Т.О. - Заступник директора з НВР ДЗШ І-ІІІ ступенів №20,спеціаліст вищої категорії,магістр,старший учитель.

Дьяченко Н.А. – Учитель української мови та літератури ДЗШ №20,спеціаліст вищої категорії,учитель-методист,керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.

Завдання конференції

- формування гуманістичного світогляду творчої особистості;

- формування стійкої мотивації вивчення творів Т.Шевченка;

- стимулювання подальшої пошукової та дослідницької діяльності в контексті ключових проблем конференції;

- виховання в учнів поваги до національної культури та інших етнокультурних традицій;

- підвищення загального рівня культури учнів як повноправних членів соціуму та активних учасників соціальних процесів.

Конференція проводилась за таким планом роботи:

12.30 – 12.45 Реєстрація учасників конференції

12.45 – 13.00 «Земний тобі уклін,Кобзарю!» - книжкова виставка науково – методичної та тематичної художньої літератури (робота шкільної бібліотеки та РБФ Калінінського району)

13.00 – 13.20  Відкриття конференції:

1. Вступне слово директора Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Домарєвої І.І.

2. Привітальне слово начальника відділу освіти Калінінської районної в

м. Донецьку ради Сорокіної О.О.

3. Привітальне слово завідувача РМК Іщенко І.А.

4. Ознайомлення з порядком проведення конференції(керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Дьяченко Н.А.)

13.30 – 14.30 Секційні засідання.

14.35 – 15.00 Підбиття підсумків конференції.

Працювали секції:

1. «Хто не знає свого минулого,не вартий свого майбутнього».Історичне минуле у творах Кобзаря.

Модератор:Новікова Н.С.

1. «Сучасне завжди лежить на дорозі з минулого в майбутнє».Шевченко і сучасність.Шевченків заповіт.

Модератор:Жиленкова С.О.

1. Шевченко – пророк.

Модератор:Бульда Н.О.

1. Літературна творчість учнів про Шевченка.
  2. Творчість Т.Шевченка у школі.

У конференції взяли участь 49 учасників. Серед них 15 учителів, 6 студентів та 28 учнів Ворошилівського, Калінінського ,Ленінського та Петровського районів м.Донецька.

Учасники отримали сертифікати та збірники з доповідями науково – практичної конференції.

Необхідно відзначити високий рівень проведення конференції,цікаві та змістовні доповіді учасників.

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.