День соборності і свободи України

В Донецькій загальноосвітній школі № 20 відбулися заходи щодо святкування 95 річниці Соборності  України. Ранок у школі почався з смартмобу, під час якого всі бажаючі мали змогу намалювати на щоці малюнок із зображенням державного прапору України. Ініціювали цю акцію учні 7 – Б класу. Вони і наносили малюнки всім бажаючим спеціальними фарбами, які не викликають  алергію.

Учні 9 – В класу підготували і провели усний журнал за темою «22 січня – День соборності України». Об одинадцятій годині учні і вчителі школи приєдналися до всієї України, започаткували нову традицію школи – в цей день створювати об’єднуючий живий ланцюг. В кожному класі пройшла виховна година, присвячена Дню соборності і свободи України. Учні 10 – Б і 11 – Б класів прийняли участь в обласному вебінарі «Соборність України у часі та просторі». Треба відзначити, що весь день у школі пройшов на позитивному емоційному підйомі під гаслом «Схід і захід разом!».