День соборності і свободи України

В Донецькій загальноосвітній школі № 20 відбулися заходи щодо святкування 95 річниці Соборності  України. Ранок у школі почався з смартмобу, під час якого всі бажаючі мали змогу намалювати на щоці малюнок із зображенням державного прапору України. Ініціювали цю акцію учні 7 – Б класу. Вони і наносили малюнки всім бажаючим спеціальними фарбами, які не викликають  алергію.

Учні 9 – В класу підготували і провели усний журнал за темою «22 січня – День соборності України». Об одинадцятій годині учні і вчителі школи приєдналися до всієї України, започаткували нову традицію школи – в цей день створювати об’єднуючий живий ланцюг. В кожному класі пройшла виховна година, присвячена Дню соборності і свободи України. Учні 10 – Б і 11 – Б класів прийняли участь в обласному вебінарі «Соборність України у часі та просторі». Треба відзначити, що весь день у школі пройшов на позитивному емоційному підйомі під гаслом «Схід і захід разом!».

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.