День соборності і свободи України

В Донецькій загальноосвітній школі № 20 відбулися заходи щодо святкування 95 річниці Соборності  України. Ранок у школі почався з смартмобу, під час якого всі бажаючі мали змогу намалювати на щоці малюнок із зображенням державного прапору України. Ініціювали цю акцію учні 7 – Б класу. Вони і наносили малюнки всім бажаючим спеціальними фарбами, які не викликають  алергію.

Учні 9 – В класу підготували і провели усний журнал за темою «22 січня – День соборності України». Об одинадцятій годині учні і вчителі школи приєдналися до всієї України, започаткували нову традицію школи – в цей день створювати об’єднуючий живий ланцюг. В кожному класі пройшла виховна година, присвячена Дню соборності і свободи України. Учні 10 – Б і 11 – Б класів прийняли участь в обласному вебінарі «Соборність України у часі та просторі». Треба відзначити, що весь день у школі пройшов на позитивному емоційному підйомі під гаслом «Схід і захід разом!».

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.