Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року”

Шейгас Сергій Олександрович працює в Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 з 1998 року . Починав працювати учителем допризовної підготовки юнаків, з 2003 року працює вчителем історії.

Сергій Олександрович має високий рівень теоретичних знань і практичних навиків з управління виховним процесом та високий рівень фахової культури.

У своїй роботі він застосовує такі принципи, сучасні методи та прийоми виховання, які сприяють розвитку особистісного потенціалу суб’єктів виховного процесу, створенню позитивного іміджу, оптимізації та удосконаленню внутрішнього простору навчального закладу, зростанню професійної компетентності й творчої ініціативи педагогів, побудові діючих взаємовідносин в моделях «учитель - учень», «учитель - батьки», «учень –учень» .

В роботі класного керівника активно використовує сучасні виховні й інформаційні технології. Поряд з орієнтацією на системну побудову виховної практики в школі, Сергій Олександрович застосовує діяльнісний підхід. Він намагається активністю та творчістю наповнити життєдіяльність усього шкільного колективу. Так, Сергій Олександрович здійснює активну роботу в напрямку мотивування учнів щодо участі в різноманітних формах патріотичної роботи, в районних конкурсах, турнірах, фестивалях тощо. Щороку учні беруть участь в конкурсах районного, міського, обласного рівнів, здійснюють екскурсії, походи, приймають участь в патріотичних акціях.

Протягом 2009-2012 років учні клаcу брали активну участь в патріотичних акціях щодо шанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, провели велику пошукову роботу щодо історії й бойового шляху 50-ї Гвардійської Сталінської (Донецької) стрілецької дивізії.

Учні класу прийняли участь у конкурсах «Моя Батьківщина –Україна», «Донбас – мій рідний край», «Гордість Донбасу», у конкурсах, присвячених річницям Дня Перемоги, виводу радянських військ з Афганістану. Сергій Олександрович разом з своїми учнями здійснив похід по місцям боїв 50-ї Гвардійської дивізії у Донецькій області, поїздки у столицю України місто Київ, у місто-герой Севастополь, на Запорізьку Січ на о. Хортиця в Запоріжжі, прийняли участь у святкуванні 70-ї річниці «Молодої гвардії» у Краснодоні.

Вивчаючи історію рідного краю, учні класу разом з класним керівником побували у Святогірську, в Зуєвському регіональному ландшафтному парку, в ландшафтному парку Клебан - Бик, здійснювали екскурсії до пам’ятників Донецька, які присвячені історії рідного міста. Традиційними в класі стали зустрічі з видатними земляками. Дуже цікаво відбулися зустрічі з донецькими альпіністами, що підкорили Еверест, та найвищі гори усіх материків й частин світу С.В. Ковальовим, та О.В. Ковальової.

Влітку 2012 року учні класу разом з класним керівником Шейгасом С.О., прийняли участь в гірсько - велосипедному фестивалі «Кримські зорі», проїхавши на велосипедах близько 60 кілометрів по горам, здійснили восходження на вершину гори Кошка. Участь у цьому фестивалі була присвячена 80-річчу Донецької області.

Сергій Олександрович багато уваги приділяє розвитку виховної системи класу, що спрямована на створення умов для самореалізації особистості учнів в різних видах праці, задоволення потреб та інтересів, духовне ставлення особистості учня.

Це дає можливість учням випробувати себе в різних ситуаціях і створює передумови для їхньої більш успішної адаптації до зовнішніх умов та соціалізації.

З 1999 року Сергій Олександрович є керівником патріотичного військово-спортивного екстрим - клубу «Пантера», що працює у школі.

Доброта, вимогливість і принциповість, уміння пройнятися радощами й турботами учнів - це ті фактори, які допомагають Сергію Олександровичу налагоджувати спілкування з дітьми в виховному процесі. Сергій Олександрович проявляє креативність у своїй діяльності.

Самостійно розробляє сценарії різноманітних заходів. Постійно виступає з доповідями на засіданнях методичного об’єднання класних керівників, педагогічних радах. Викладає історію. Старанний, з творчим підходом до роботи вчитель. Шукає нетрадиційні методи щодо викладання свого предмету. Добре володіє своїм предметом. Намагається на кожному уроці створити атмосферу пошуку, занурення в світ прекрасного. Системою роботи стали нестандартні уроки. Це уроки-подорожі, прес-конференції, уроки-зустрічі. Відзначається підвищеним почуттям відповідальності, великою любов’ю до дітей.

Девізом його роботи є слова В.О.Сухомлинського: «Хай панують правда і довіра. Хай кожне слово, промовлене в школі, дає плід, а не залишається пустоцвітом».

Педагогічна та методична діяльність класного керівника Шейгаса Сергія Олександровича свідчить про високий рівень кваліфікації, творчій підхід до управління виховним процесом, бажання досягти нових вершин педагогічної майстерності в формування соціально активної особистості учнів.

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.